מה צריך לבדוק לפני שמזמינים הסעה ?

כמעט כל אחד זקוק במשך חייו בשירותי הסעות. מספר החברות העוסקות בהסעות הוא רב ובכל מקום בישראל יש חברות היסעים. משרדי ממשלה ומוסדות ציבוריים ורשויות מקומיות מחויבים בהוצאת מכרז לפני שהם מזמינים מחברת ההיסעים הסעות קבועות. חשוב לבדוק את הפרטים שהוגשו על ידי חברות ההסעות ולוודא שהן עומדות אחרי כל התחייבות שלהן. חברות רבות של היסעים אינן משתתפות במכרזים מהסיבה שהתלמידים גורמים לאוטובוסים נזקים, כותבים על גבי הספסלים, משתוללים מפריעים לנהג בעבודתו. במקרים לא מעטים יש אלימות כלפי הנהג והנהלות חברות ההיסעים מוותרות על העבודה.

יש כאן עניין של בטיחות – מה חשוב לבדוק?

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים חברת הסעות בירושלים זאת השאלה שצריכה לעלות בעת התלבטות באיזו חברה לבחור.

  • אחד הדברים הראשונים שצריך לבדוק האם בעלי החברה מחזיקים באישורים מתאימים ורישיונות להפעלת חברת ההיסעים. האם הנהגים המועסקים על ידה מקצוענים ואין להם הרשעות קודמות, והם מוסמכים להסיע נוסעים ילדים או רק מבוגרים.
  • חברות ההסעות מספקות שירותי היסעים לבתי ספר, לבתי חולים, לכוחות הביטחון, ארגונים שונים, ציבוריים או פרטיים ולכולם צריך לתת שירות מהמעלה הראשונה, לדאוג לבטיחות ולביטחון הנוסעים.
  • צריך לבדוק האם הנהגים מיומנים בהסעת בני נוער שרבים מהם משתוללים ומקלקלים כל דבר אפשרי בזמן הנסיעה. נהיגה במצב זה מצריכה ריכוז ברמה גבוהה כי כל עצירת פתע יכולה להביא לאסון ולפגיעה בנוסעים.
  • חברות ההיסעים גדולות כקטנות חייבות להחזיק צי רכב תקין ומטופל בהתאם להוראות היצרן זה גם מה שצריך לבדוק לפני שמזמינים חברת הסעות. לחברות ההיסעים יש עניין שכלי הרכב שלהם יהיה מטופלים היטב וזאת כדי שלא יהיה צורך להשבית רכב כלשהו.
  • אדם פרטי שמזמין הסעה לאירוע מסוים חשוב שיעשה סקר שווקים ויבדוק כל מה שנראה לו כחשוב וריבוי חברות ההיסעים מאפשרת לו בדיקה מעמיקה כולל עלות ההסעה והכיסוי הביטוחי של החברה לנזקים שעלולים להיגרם.
  • צריך לבדוק כל מה שאין ללקוח תשובות מתאימות ורצוי לעשות זאת לפני הזמנת שירות של חברת הסעות ולא לגלות דברים לאחר החתימה שיכולים להיות מעיקים ועוגמת נפש.

הסעות לשדה תעופה

הסעות לשדה התעופה בן גוריון הן תמיד עניין שיש לתכנן מראש ולהיות"סגורים" לגביו בזמן. חשוב לבחור בהסעה שתגיע בזמן בהתאם לשעת ההמראה של הטיסה המתוכננת וללא הפתעות בדרך (רצוי בד"כ כ3 שעות לפני שעת ההמראה) קיימות כיום מספר אפשרויות להסעות שכאלו, אם בצורה עצמית או בתחבורה הציבורית,

הסעות לאירועים

כיצד מזמינים הסעות למפעלים ולאירועים? הסעה לקבוצת אנשים או כזו הדורשת מספר מיניבוסים ו\או רכבי הסעה גדולים, יש להזמין מראש ועדיף מספר שבועות מראש (אם כי לעתים אפשרי בהתראה קצרה לקבל מענה הולם). חשוב לספק מידע מדוייק על כמות הנוסעים המיועדת להסעה, מטרה ההסעה ונקודות האיסוף והיעד

טיולים בכל הארץ

ישראלים רבים אוהבים לצאת לטיולים ברחבי הארץ,אם במסגרת של יום כיף מהעבודה, במסגרת של טיול מאורגן עם מדריך צמוד או התארגנות של קבוצת חברים או בני משפחה לטיול משותף. על מנת ליהנות מטיולים בכל הארץ יש צורך להתנייד בטיול במיניבוס נח,מודרני וממוזג שיאפשר הנאה נוספת מהטיול

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השארת תגובה