הסעות לשדה התעופה בן גוריון הן תמיד עניין שיש לתכנן מראש ולהיות "סגורים" לגביו בזמן. חשוב לבחור בהסעה שתגיע בזמן בהתאם לשעת ההמראה של הטיסה המתוכננת וללא הפתעות בדרך (רצוי בד"כ כ 3 שעות לפני שעת ההמראה).

קיימות כיום מספר אפשרויות להסעות שכאלו, אם בצורה עצמית או בתחבורה הציבורית, כאשר במיקרים מסויימים האופציה הרלוונטית מכולן היא זו של הסעות לשדה תעופה במיניבוסים.

 

מהי הסעה לשדה התעופה במיניבוס?

 

הסעות לשדה התעופה במיניבוסים פירושה נסיעה בכלי רכב גדול המסוגל להכיל מספר נוסעים גבוה מזה של רכב פרטי או מונית רגילה ובעיקר יכול לשאת מספר רב של מזוודות. מיניבוס הוא כלי תחבורה מודרני, גדול ונח לנסיעה ובעיקר אם מדובר בנסיעה ממקום מרוחק יחסית משדה התעופה בן גוריון וכאשר מעוניינים לעבור בנעימים את הנסיעה אל השדה בטרם הטיסה.
 

למי הסעות שכאלו מתאימות?

הסעות במיניבוסים לשדה התעופה הן הפתרון המושלם עבור:
 

  • משפחות מרובות ילדים או שתי משפחות הנוסעות יחדיו
  • חברות ועסקים השולחות קבוצת עובדים לחו"ל
  • מי שסוחבים עימם מיטען גדול במיוחד לטיסה או מספר רב של מיזוודות
  • קבוצה של מספר זוגות חברים
     

כיצד מזמינים הסעה במיניבוס לשדה התעופה?

כאשר מבינים כי מיניבוס הוא הפתרון האידיאלי עבורכם לנסיעה לשדה התעופה, רצוי להזמין מיניבוס שכזה מראש ועדיף אף שבוע או יותר מראש, אם הדבר אפשרי. חשוב לציין את מספר הנוסעים, כמות המיזוודות ו\או מיטען חורג במידה ויש כזה. חובה לציין במדוייק את שעת ההמראה מהשדה ולתאם את האיסוף על ידי המיניבוס בזמן מספיק להגעה בזמן אל השדה.
 

אנו בחברת א.מ.הסעות מתמחים בהסעה של נוסעים במיניבוסים לשדה התעופה בן גוריון ויודעים כיצד לספק מענה לכל צורך שלכם בהסעה שכזו ובהתאמה להרכב הנוסעים. המיניבוסים שלנו איכותיים וחדישים והנהגים מיומנים ובעלי ניסיון בהסעות לשדה התעופה.

פרטי תקשורת
צרו איתנו קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם